Witajcie ,jak żyjecie w taki upał ?
Dla mnie taka pogoda to istny koszmar ale wiem że są osoby które lubią takie 'ciepełko " zwłaszcza jak się siedzi nad wodą.
Ja wbrew wysokim temperaturom wyszyłam sobie jesienny motyw.
Jesienny medalion z żołędziem.Oto on:
Zrezygnowałam z ramki w tym wzorze bo bardziej mi się podoba haft w ramko-tamborku.
Jeszcze kilka zbliżeń na wzór:
Wypełnienie żołędzia wyszyłam 3 kolorami łańcuszka/ trochę mi się ten ścieg rozjechał w jednym miejscu/.
Czapeczka -to kratka z wypełnieniem francuskimi supełkami a kontury to ścieg rozłupany.
Listki i ogonek to ściegi krótki i długi a w połowie takie kreseczki /niewiem jak to się fachowo nazywa/
Kontury lisków - stebnówka
Gałązki -ścieg rozłupany i margerytkowy oraz fr. węzełki.
Wyszywałam muliną Ariadna i DMC cieniowany numer ?
Wzór znalazłam na pinteresie wraz z szablonem do haftu,który dla zainteresowanych zamieszczam
To tyle jesiennych klimatów na dzisiaj.























