Witajcie kochani !
Jak żyjecie w ten upał ? Może lepiej nie pytać...Dzisiaj słyszałam jak młodzi ludzie bardzo sobie narzekali .To co mają powiedzieć takie "dinozaury" jak ja.
Dzisiaj temat dinozaurowy.
Skończyłam wyszywać kwadracik kołderkowy dla Oskarka który bardzo lubi takie duże zwierzaki.
Wybrałam takiego dinusia:
Oko ma trochę straszne ale za to uśmiech sympatyczny,całkiem niegrożny.
Do kompletu zrobiłam uśmiechową karteczkę.
Mam nadzieję że się spodoba..
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę znośniejszej pogody.

