Przyznaję się bez bicia -w pażdzierniku uległam pokusie i zapisałam się na SAL "Парусники".zorganizowany na blogu Oli.Wiem ,nie powinnam przecież mam całą górę niedokończonych prac które czekają na zmiłowanie.Cóż ja na to poradzę że spodobały mi się te żaglowce.
Wzór pochodzi z książki "Inspirations marines" Veronique Enginger i składa się z 3 żaglowców w otoczeniu tropikalnej roślinności.
Żaglowiec pierwszy:
żaglowiec drugi
i trzeci w trakcie wyszywania
Termin ukończenia to 15 styczeń więc jest nadzieja że chociaż jeden SAL uda mi się skończyć w terminie.
Pozdrawiam Was ciepło w ten trzaskający mróz !