Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Robótkowy Hasiok 2017. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Robótkowy Hasiok 2017. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 7 lutego 2017

Hasiok robótkowy 2017 i zimowa dziewczynka

Witajcie drogie Blogowiczki !

Dzisiaj jest dzień w którym prezentujemy pierwszy raz w tym roku swoje ozdobione pojemniczki na resztki robótkowe.Zabawę zorganizowała Renia.Co miesiąc każdego 7 dnia będziemy pokazywać ile uzbierało się  niteczek i innych odpadków robótkowych .Dla wytrwałych Renia przewidziała upominek.
Mój pojemnik wystroił się tak:


A teraz archiwalny hafcik,pokazuję go dlatego że bardzo mi się podoba ten wzorek i pasuje do aktualnej pogody mrożnej i śnieżnej.


Dziewczynkę wyszywałam kiedyś w SAL-u zorganizowanym na rosyjskim blogu .Był to kalendarz z pięknymi wzorkami na każdy miesiąc.Dziewczynka prezentuje luty.
Niestety SAL-u nie ukończyłam ponieważ wyszywałam na polskim lnie i w pewnym momencie moje oczy zbuntowały się .O ile dobrze pamiętam to dojechałam do maja i stwierdziłam że tak drobny len to nie dla mnie.

Pozdrawiam cieplutko i bardzo dziękuję za wasze odwiedziny i miłe komentarze !