Pozostając w temacie frywolitkowych supełków ,chciałam Wam pokazać serduszko które powstało w jeden wieczór i jest moim ulubionym wzorem na serca frywolitkowe.
Oto wysupłane serce
Autorką wzoru jest Renia i podarowała nam schemat "Serce od serca" w sierpniu 2018 r
Już kiedyś wusupłałam takie serduszko tylko z białego kordonka.
Tym razem chciałam żeby było weselsze i znalazłam w swoich kordonkowych zapasach wiśniową cieniowaną snehurkę.Na ogól nie używam tych nici do frywolitki bo są wg mnie zbyt wiotkie.Jednak tu postawiłam na kolor i muszę powiedzieć że podoba mi się ten wybór.
Moja serduszkowa frywolitka wskoczy do wyzwania w Szufladzie
a w realu pewnie kogoś nią obdaruję .
Gdyby ktoś chciał zrobić sobie takie serduszko to darmowy schemat jest Tutaj
https://renulek.blogspot.com/2018/08/frywolitkowe-serce-od-serca-czyli-may.htmlNa koniec wiadomość z wczoraj ,dla osób frywolitkujących:
Renia udostępniła pierwsze dwa rzędy swojej serwety "Wiosna 2020"
Ciężko się oprzeć....już nawinęłam nici na czółenka.
Pracę nad pozostałymi Wiosenkami będę posuwać do przodu w miarę możliwości -słowo harcerza!














