Pokazywanie postów oznaczonych etykietą album od Ewy. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą album od Ewy. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 24 czerwca 2019

Album od Ewy

Witajcie kochane  !
Na temat pogody już nic nie piszę bo to nie ma sensu .Najważniejsze że jakoś kolejny upalny i suchy dzień minął .
Dzisiaj będę się chwalić bo stałam się szczęśliwą posiadaczką pięknego albumu.
Ewa z bloga Ogród-cardmaking-pasje obdarowała mnie albumem zrobionym w stylu który uwielbiam i jest bliski mojemu sercu.
Pełno w nim tajemniczych zakamarków ,kieszonek i mnóstwo różnorodnych tagów.
Brak mi słów żeby wszystko opisywać ,więc najlepiej oglądajcie.Chociaż zdjęcia nie oddają w pełni klimatu tego albumu.


Grzbiet albumu ozdobiony jest kokardą i dyndadełkami

Dostałam też mnóstwo pięknych scrabków,dla mnie to prawdziwy skarb bo nie posiadam maszynki


Ewa ma wielką wyobrażnię artystyczną i wiele talentów ,jeśli jeszcze ktoś nie poznał jej bloga ,to zachęcam żeby obejrzał jakie piękne prace tworzy.
Ewuś dziękuję Ci z całego serca !
Dzisial przytulam wszystkich wirtualnie bo podobno jest dzień przytulania.Można jeszcze zdążyć.