Na temat pogody już nic nie piszę bo to nie ma sensu .Najważniejsze że jakoś kolejny upalny i suchy dzień minął .
Dzisiaj będę się chwalić bo stałam się szczęśliwą posiadaczką pięknego albumu.
Ewa z bloga Ogród-cardmaking-pasje obdarowała mnie albumem zrobionym w stylu który uwielbiam i jest bliski mojemu sercu.
Pełno w nim tajemniczych zakamarków ,kieszonek i mnóstwo różnorodnych tagów.
Brak mi słów żeby wszystko opisywać ,więc najlepiej oglądajcie.Chociaż zdjęcia nie oddają w pełni klimatu tego albumu.
Grzbiet albumu ozdobiony jest kokardą i dyndadełkami
Dostałam też mnóstwo pięknych scrabków,dla mnie to prawdziwy skarb bo nie posiadam maszynki
Ewuś dziękuję Ci z całego serca !
Dzisial przytulam wszystkich wirtualnie bo podobno jest dzień przytulania.Można jeszcze zdążyć.















