Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Pomarańczarka. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Pomarańczarka. Pokaż wszystkie posty

środa, 9 października 2019

Pomarańczarka -postępy we wrześniu

Witajcie moi drodzy !
Dzisiaj przychodzę z kolejnym etapem haftu wg obrazu Aleksandra Gierymskiego "Przekupka z pomarańczami" Haft wykonuję w ramach zabawy u Ani  Nowy haft na nowy rok.
Po wrześniowym wyszywaniu obraz wygląda tak:

dla porównania w sierpniu wyglądało to tak:

Chyba nie jest zle -pomarańcze są ,kawałek drugiej ręki też i coś co przekupka dzierga chyba szalik
Dla przypomnienia :obraz ma wyglądać tak:

Teraz lecę nakarmić żabkę i wracam do hafcików dla dzieci .
Zaczęłam też coś tam supłać z myślą o świętach BN.
Pozdrawiam ciepło i kolorowo -jesiennie. 




wtorek, 10 września 2019

Pomarańczarka -postępy w sierpniu

Witajcie kochani !
Dzisiaj pora na zaprezentowanie postępów w wyszywaniu w ramach zabawy Nowy haft na Nowy Rok
Na chwilę obecną moja Pomarańczarka prezentuje się tak:


W lipcu haft wyglądał tak:

Przybyło niewiele ale uwierzcie mi ten rękaw i pałąk koszyka wyszywałam dosyć długoMoże ja po prostu mam takie wolne tempo haftowania.W każdym razie cieszę się że już dobrnęłam do koszyka i nie mogę doczekać się kiedy zacznę wyszywać pomarańcze.
Dzisiaj ostatni dzień żeby zameldować się u żabki ,więc pędzę z tym postem.

Do zobaczenia na blogu i ciepło pozdrawiam !


                                                                                                                                                 
                                                                               

piątek, 9 sierpnia 2019

Pomarańczarka -postępy w lipcu

Witajcie drodzy !
Pora na prezentacje postępów w hafcie "Pomarańczarka",który wyszywam w ramach zabawy u Ani
Nowy haft na nowy rok
Jakoś brnę do przodu chociaż postępy są takie sobie.
Priorytetem dla mnie są hafciki dla chorych dzieci,więc na dodatkowy i to duży haft zostaje niewiele czasu.
W lipcu przybyło tyle:

Dla porównania czerwcowa odsłona

Przepraszam że haft jest pognieciony ,ile się dało naciągam do zdjęcia na duży tamborek .

I jeszcze banerek:

Nowy haft 2019

Pozdrawiam serdecznie i zyczę dobrego wypoczynku w weekend

poniedziałek, 1 lipca 2019

Pomarańczarka -odsłona czerwcowa

Witajcie drogie koleżanki !
Uwierzyłam prognozie pogody na dzisiaj i z utęsknieniem czekałam na deszcz i co...
Gdzieś tam pogrzmiało ,powiało ,spadło dosłownie kilka kropelek i znowu świeci słońce.
Jeszcze mam nadzieję na jutrzejsze zapowiadane ochłodzenie .
Tymczasem jak pisałam ,głównie siedzę i wyszywam.Na szczęście nie muszę jeździć do pracy .
Dzisiaj prezentacja czerwcowych postępów w hafcie Pomarańczarki ,którą wyszywam w ramach zabawy "Nowy haft na Nowy Rok" u Ani
W czerwcu udało mi się wyszyć tyle;;

dla porównania w maju wyglądało to tak:

Najważniejsze że wyszyta jest twarz, teraz już jest łatwiej.
Biorąc pod uwagę że równolegle wyszywam też Celinki,postępy są jak dla mnie zadawalające.
Sama jestem ciekawa kiedy ja skończę ten obraz, za ile lat.....

Cieszy mnie bardzo że lisek podobał się -dziękuję za przemiłe komentarze.Teraz na tamborku następna Celinka też taki uroczy zwierzak.
Trzymajcie się jakoś w te upały a gdyby ktoś miał nadmiar deszczu u siebie to niech dmuchnie w stronę Warszawy hi,hi