Pokazywanie postów oznaczonych etykietą SAL zakładkowy. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą SAL zakładkowy. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 5 stycznia 2017

SAL zakładkowy -etap VII i plany robótkowe

Witajcie w Nowym Roku !Dziękuję serdecznie za wszystkie życzenia   i odwzajemniam je z całego serca!

Pora wziąć się z nowym zapałem za swoje robótki ,szczególnie te nie ukończone w zeszłym roku czyli ufoki.Plany na ten rok robótkowy mam takie:jak najwięcej kwadracików kołderkowych
                                                                                systematycznie kończyć ufoki nie tylko hafciarskie
                                                                                frywolitkowa serwetka wiosenna od Renulka
                                                                                dopiero jestem w 2 okrążeniu.....
                                                                                i wzdycham do kilku haftów ......
.....spokojnie nie wszystko na raz bo znów nic z tego nie wyjdzie.

Tymczasem zrobiłam

2 zakładki na zabawę u Ady.Tematy VII etapu SAL-u zakładkowego to zima i święta.Zakładki zrobione są metodą decupażu na kanwie.Sposób bardzo łatwy ,nie może się nie udać.

Zima:

Święta:


Pozdrawiam i życzę powodzenia w realizacji planów robótkowych.

czwartek, 6 października 2016

SAL zakładkowy - etap VI

Tematem VI etapu SALu  "Od zakładki do książki" u Ady są kotki i pieski

banerek:

Na Pinteresie znalazłam stronę z serii "śmieszne zakładki" i skorzystałam ze wzorków odpowiadających tematowi wyzwania.
Moje zakładki zrobione są z filcu i żeby były odpowiednio sztywne i spełniały swoją rolę ,podklejone są sztywnym kartonem .



Dużą frajdę sprawiło mi tworzenie takich nietypowych zakładek ,,poza tym bardzo lubię filc jako materiał do rękodzieła.Słowem -świetna zabawa.
Jak Wam się podobają zakładkowe zwierzaki?
Pozdrawiam cieplutko
-u mnie leje i zimno niestety....


wtorek, 9 sierpnia 2016

SAL zakładkowy IV etap i mocno spóżniony Hasiok sierpniowy

Witajcie !
Tematem IV etapu SALu zakładkowego u Adrianny jest sowa i cytaty.


Sówki to bardzo wdzięczny temat,znalazłam wzór na haft matematyczny z sową i powstała taka zakładeczka:
 
Sówkę wyszywałam muliną cieniowaną Anchor nr. 1303 Podkleiłam tekturką falistą,gałązka zrobiona jest ze sznurka
Na zakładkę z cytatami jakoś nie miałam pomysłów.
 
Teraz spóźniony hasiok sierpniowy, chyba nie będzie zaliczony ,bo 4 dni po terminie.Tak jakoś wypadło...... W pojemniczku pojawiły się skrawki tektury z zakładki ,nitek przybywa .W towarzystwie hasioka widać moje próbki frywolitki czółenkowej ,której uczę się bardzo intensywnie.Jest nadzieja że coś z tej nauki będzie.
 


 
Pozdrawiam wszystkich  ciepło i deszczowo,w Warszawie od rana leje, jest nadzieja że będą grzyby.

piątek, 8 lipca 2016

SAL zakładkowy -etap III

Witajcie !
Dzisiaj prezentacja zakładek  zrobionych w ramach zabawy  "od zakładki do książki" u Ad Adrianny.
Tematy III etapu ,to bajki Disneya,lato oraz Polska.
Oto moja interpretacja tych tematów:







Długo nie miałam pomysłu na zakładkę "Polska"ale ostaeczniezdecydowałam się na kompozycje z papieru w technice kirigami, wzór pochodzi z książki.Barwy narodowe są ,więc mam nadzieję że Adrianna uzna taki pomysł.

Życzę wszystkim słonecznego ,miłego weekendu !
Do zobaczenia mam nadzieję ....bo mój komputer wariuje,chyba już się wysłużył.