Pora wziąć się z nowym zapałem za swoje robótki ,szczególnie te nie ukończone w zeszłym roku czyli ufoki.Plany na ten rok robótkowy mam takie:jak najwięcej kwadracików kołderkowych
systematycznie kończyć ufoki nie tylko hafciarskie
frywolitkowa serwetka wiosenna od Renulka
dopiero jestem w 2 okrążeniu.....
i wzdycham do kilku haftów ......
.....spokojnie nie wszystko na raz bo znów nic z tego nie wyjdzie.
Tymczasem zrobiłam
Zima:
Święta:
Pozdrawiam i życzę powodzenia w realizacji planów robótkowych.



