Dzisiaj pora pokazać spóźniony hafcik do sierpniowej zabawy u Splocika."Hafty i przysłowia 2"
Z 2 proponowanych przysłów do zinterpretowania haftem wybrałam:
Póty komar koło głowy lata,póki niedżwiedż łapy nie podniesie
Mój niedźwiadek z zainteresowaniem przygląda się motylkowi i wie że nic mu nie grozi więc łapki na pewno nie podniesie, chyba że pomacha motylkowi na pożegnanie
banerek zabawy:

Hafcik z misiem poleci oczywiście do Celinek ,może znajdzie swoje miejsce na podusi przytulance.
Druga spóżniona praca ,to karteczka do zabawy u Ani W sierpniu obowiązuje paleta kolorów i kokarda.
Kartkę co prawda zrobiłam w sierpniu ale mogę ją dopiero teraz pokazać bo już dotarła do małej dziewczynki Olguni.
Karteczka kopertowa z grafiką wróżki -zębuszki wykonana z ozdobnego papieru czerpanego.
Wnętrze koperty to obrazki z historyjek o Koci-Kici z ulubionych książeczek Olguni.
Na dzisiaj to już wszystko.
Zyczę wszystkim pogodnego weekendu !





