Witajcie kochani
Dawno mnie nie było.No cóż tak się w życiu układa niekoniecznie dobrze.Jednak staram się nie rezygnować z xxx .wyszywam głównie dla Kolderkowa bo zapotrzebowanie na kwadraciki jest duże.Niestety przekłada się to na poważne problemy zdrowotna dzieci.Do hafciarskiej poczekalni poszły dwa "prywatne" zaczęte wzory i moje ukochane frywolne supełki.
Dzsiaj pokazuję kolejną porcję hafcików kołderkowych :
Na kolderkę dla Stasia
dla Antosia
dla Alanka
i karteczka zapasowa
To tyle w temacie xxx
Teraz trochę przyrody -kilka zdjęć dzikich storczyków i pierwiosnek .
Są tam też niesamowite skalne formacje
To tyle tym razem,mam nadzieję że nie będzie dużej przerwy w publikowaniu postów,
Pozdrawiam serdecznie i życzę słonecznego lata
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)

.jpg)

.jpg)


Śliczne hafciki - uśmiechnięte buzie dzieci to najcenniejsze.
OdpowiedzUsuńPiękne widoki i kwiatki. :)
Pozdrawiam ciepło
Te Twoje hafciki bardzo piękne a dzikie storczyki mnie zauroczyły,pozdrawiam cieplutko.
OdpowiedzUsuńPiękne hafciki, a zdjęcia przyrody z Gotlandii naprawdę rewelacyjne, szczególnie te dzikie storczyki. Pozdrawiam:)
OdpowiedzUsuńHafciki super. Już jestem ciekaw jak będzie wyglądać kołderka. Te dzikie storczyki są piękne. Pozdrawiam :-).
OdpowiedzUsuń