poniedziałek, 16 stycznia 2023

Może komuś się przyda.....

Witajcie kochani!

Dzisiaj trochę mniej pochmurno i korzystając z tego zrobiłam  po raz 3 zdjęcia schematów ,które chcę Wam udostępnić .Wybaczcie  więc jakoś zdjęć ale może da radą odczytać wzór.Starałam się wyostrzyć zdjęcie ale mój aparat w telefonie marnie ze mną współpracuje.

Dostałam niedawno od zaprzyjażnionej właścicielki pasmanterii kalendarz firmy Anchor który publikuje na każdy miesiąc schemat kwiatowego samplera.Sam kalendarz jest z roku 2020 ale wzorki można wykorzystać .Pomyślałam że niektóre z Was robią kartki z. małymi hafcikami ,więc może przydadzą się takie motywy . Schematy udostępniam za zgodą p. Bożenki.

Dzisiaj zdjęcia pierwszych 3 miesięcy:
Będzie mi miło jeżeli wzorki przydadzą się  do Waszych prac.

Pozdrawiam ciepło ,niech Was wirusy omijają.

4 komentarze:

 1. Fajne te wzory, oj przydadzą się. Mnie ten pierwszy z ptaszkiem. Jest uroczy. Wielkie dzięki. Słonecznych dni Elżusiu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziki za wzorki myślę że się przydadzą, choć swoich mam już mnóstwo, a semplerów nie wyszywam , bo nie mam ich gdzie powiesić. A nie lubię nic robić do szuflady.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Też mam ten kalendarz - on nie musi być konkretny rok, bo ma tylko miesiące i liczbę dni, nie ma zaznaczonych niedziel ani świąt.
  A wzorki można wyszywać łącznie jako samplery, a można robić to wybiórczo.
  Pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny kalendarz, wzorki też mi się podobają 😘

  OdpowiedzUsuń